معرفی به دوستان اشتراک گذاری

نشست شورای سیاستگذاری دومین دوره نمایشگاه طب سنتی، طب جایگزین، داروهای گیاهی و گردشگری سلامت با حضور اعضا شورا سیاستگذاری نمایشگاه در دفتر طب ایرانی و مکمل وزارت بهداشت برگزار شد.

به گزارش جهان اقتصاد در ابتدای جلسه، محمد پناهی، دبیر اجرایی نمایشگاه با اعلام اینکه این نمایشگاه در وسعت حدود ۱۰۰۰متر مربع و با حضور بیش از ۶۰شرکت داخلی و خارجی در تهران برگزار می شود گفت: در این نمایشگاه که درچهاربخش با رویکرد تخصصی و بین المللی در کشور برگزار می شود، دانشکده های طب سنتی  دانشگاه های علوم پزشکی، انجمن های علمی سراسر کشور، سلامتکده ها ، تولیدکنندگان و صادرکنندگان گیاهان دارویی و فراورده های طبیعی، شرکت های دانش بنیان و نیز شرکت های تسهیلگر گردشگری، بیمارستان ها و مراکز درمانی، حضور یافته و درکنار نمایندگانی از کشور ژاپن، مالزی و تایلند، به معرفی ظرفیت های بالقوه ایران در حوزه گیاهان دارویی و طب ایرانی و گردشگری سلامت می پردازند.

در ادامه علیرضا عباسیان معاون تعالی دفتر طب ایرانی و مکمل وزارت بهداشت، از ورود بخش خصوصی «شرکت منیر تجهیز امین» به جهت کمک به شناسایی فعالان این حوزه با برگزاری نمایشگاه تخصصی tramedex در این سطح قدردانی کردو گفت: بخش بین المللی این نمایشگاه در دوره های آینده با حمایت بیشتر اعضا شورای سیاستگذاری قویتر برگزار شود . در پایان نیز امیرهوشنگ اسلامی تبار عضو شورای سیاستگذاری نمایشگاه به لزوم مشارکت تمامی فعالان این حوزه در نمایشگاه های تخصصی بین المللی درجهت رونق تولید و کمک به صادرات اشاره کرد.

دومین دوره نمایشگاه طب سنتی طب جایگزین داروهای گیاهی و گردشگری سلامت به مدت ۴ روز از ۲۹ بهمن  تا ۲ اسفندماه در سـالن مـلل مجموعه نماشگاه های بین المللی شهر آفتاب  از ساعت ۱۰صبح تا ۵ بعد از ظهربرگزار می شود.